TELEFON :

0543 507 59 89

E-POSTA :

info@ilsevenakademi.com

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ

0 Comments

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ NEDİR?

Uzman eğitmen projesi MEB’na bağlı kurum ve kuruluşlar, devlet üniversiteleri, vakıflar ve iç işleri bakanlığına bağlı ÜST STK’lar ile PROF. DR. ALİ İLSEVEN ‘İN  liderliğinde İLSEVEN AKADEMİ iş birliği ve protokolünde hazırlanmıştır.

Bu projeyle eğitmen olabilmek, kendi danışmanlık merkezinizi ya da eğitim kurumunuzu açabilmek veya kendinizi geliştirmek için almak isteyebileceğiniz tüm eğitim başlıkları tek bir eğitim adı altında toplandı.

BU PROJE İLEi

*Kendi danışmanlık firmanızı açabilirsiniz.

*Kurumumuzda eğitmenlik yapabilirsiniz.

*Bağımsız eğitmenlik yapabilirsiniz.

*Kurumumuzun 196 Ülkede geçerli tüm uluslararası akreditasyonlardan yararlanabilirsiniz.

*Verdiğiniz eğitimi kurumumuz aracılığıyla hiçbir ek ücret talep etmeden verdiğiniz eğitimleri sertifikalandırabilirsiniz.

 

*PROFESYONEL KOÇLUK EĞİTİMİ

*MEDİTASYON KOÇLUĞU EĞİTİM

*NLP MASTER TRAİNİNG UZMANLIK EĞİTİMİ

*KUANTUM 1. VE 2. SEVİYE EĞİTİMLERİ

*BİOENERJİ EĞİTİMLERİ

*EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

*HİPNOTERAPİ VE HİPNOZ EĞİTİMİ

*EFT EĞİTİMİ

*BİLİNÇALTI SEMBOLLERİ VE TEMSİL DİLİ EĞİTİMİ

*NEFES TERAPİSİ EĞİTİMİ

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ SADECE PROF. DR. ALİ İLSEVENİN ÖNCÜLÜĞÜNDE 2014 yılından bu yana her yıl, müfredatına yeni ve güncel eğitimler ekleyerek, yılda sadece 1 kez gerçekleştirilen , amacı EĞİTİCİ YETİŞTİRMEK OLAN ve eğitim sonunda kurumumuz bünyesinde EĞİTMENLİK yapabileceğiniz bir iş birliği projesi olmakla beraber büyük bir eğitim organizasyonudur. Bugüne kadar bu proje ile birçok eğitimci yetiştirilmiş, birçok istihdam alanı yaratılmış ve yine bu proje ile eğitim ailemiz, şubeleşerek büyümüştür.

Bu proje kapsamında Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden ve Dünya Motivasyon Lideri olan Rektör Sayın Prof. Dr. Ali İLSEVEN; 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Ve yine Türkiye’nin Eğitim alanında TEK KONFEDERASYON olan EĞİTİM KONFEDERASYONUNUN , alanında uzman eğitmen kadrosu ile sadece sertifikalı bir eğitime katılmış olmayacak, aldığınız eğitimlerin EĞİTİMLERİNİ de verebileceksiniz. Ve vermiş olduğunuz eğitimlerin, belgelendirmelerini yapma hakkına sahip olacaksınız. Tüm vakıf, konfederasyon logolarımızı kullanabilecek, aynı zamanda 196 ülkede geçerli akreditasyonlarımızı kullanarak ULUSLARARASI belgelendirme sağlayabileceksiniz.

 Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. Artık balık tutmak zamanıdır. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Kurumumuz, paydaş kurumlarımız , stklarımız ,vakıflarımız ve danışmanlık merkezlerimize kendi eğitmen adaylarımızı yetiştirmek, ve istihdam yaratarak ülke insanımızı kalkındırmaktır.

EĞİTİM DETAYLARI İLE İLİGİLİ BİLGİ ALMAK VE DOĞRUDAN EĞİTİM DAANIŞMANI İLE GÖRÜŞMEK İÇİN; +90 537 695 54 82 – 0537 366 54 39

Leave a Comment

Your email address will not be published.